BUTY ŚLUBNE - Jak odpowiednio dobrać?

2014-07-04
buty ślubneDobranie odpowiedniego obuwia na jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety jest zdecydowanie niezwykle ważnym czynnikiem, który będzie rzutował na dobrą zabawę Panny Młodej. Bez wątpienia, dokonując wyboru należy szczególną uwagę zwrócić na zdrową równowagę pomiędzy elegancją i modnym szykiem bucików, a ich wygodą i komfortem, który będą musiały zapewnić na całodniową i całonocną zabawę. Jak zatem dobrać buty ślubne, aby z przyjemnością i gwarancją doskonałego wyglądu przeżyć własny ślub i wesele?


Po pierwsze: doskonały styl


Bez wątpienia buty ślubne powinny być przede wszystkim ładne i dostosowane do fasonu sukienki. W tym sezonie moda jest niezmiernie łaskawa dla kobiet ? trudno wskazać trendy, które są zdecydowanie passe, także w obuwnictwie. Kandydatki na panny młode mogą z powodzeniem przebierać pomiędzy różnorodnymi stylami i fasonami, zarówno w okrągłym, migdałowym, jak i modnym nosku w szpic.

W zakresie obcasów zarówno grubsze obcasy, jak i szpileczki z powodzeniem wchodzą w grę. Doskonale sprawdzą się także wszelkiego rodzaju buty z wbudowaną platformą. Najwyższe i bardzo szczupłe Panie z powodzeniem mogą założyć na swój ślub eleganckie balerinki lub czółenka na niższym obcasiku ok 5, 6, 7 cm. Raczej nie polecamy butów w stylu sportowym ? chociaż także takie fasony są niezmiernie modne w tym sezonie, a buty typu sneakersy czy trampki z powodzeniem można nosić do zwiewnych, letnich sukienek. My jako Visione jesteśmy zwolennikami elegancji i klasycznych szpileczek i  uważamy że jest ku temu okazja.

W zakresie fasonów obuwie ślubne także może być wykonane w różnorodnych stylach: najlepsze będą oczywiście klasyczne czółenka, w okrągłym, migdałowym nosku bądź super teraz modnym szpicu. Każda stopa wymaga innego ułożenia paluszków i inaczej czuje komfort więc mamy różne kształty nosków na różnej wysokości obcasów. Pamiętajmy iż obuwie ślubne jest kupowane z dużym wyprzedzeniem i ciężko określić jest pogodę na własnym ślubie, obuwie zamknięte jest szalenie eleganckie oraz zabezpiecza nasze stopy przed nie najlepszymi tancerzami oraz powszechnie uważane jest za to bardziej eleganckie. Jednakże wybierając obuwie przede wszystkim należy kierować się fasonem ślubnej sukienki. Romantyczna suknia wymaga podobnych butów ślubnych. Piękna, królewska kreacja najlepiej będzie pasować do klasycznych czółenek wykonanych z najlepszej skórki naturalnej, a dziewczęca sukienka do koturnów lub balerinek.

Warto dodać, że kreacje ślubne mają tendencję do wielu elementów dekoracyjnych. Jeśli sukienka jest bardzo ozdobna warto zadbać o to, aby obuwie ślubne nie było przeciążone ozdobnymi detalami ? w tym przypadku naszą dewizą powinno być ?im mniej, tym lepiej?. Zbyt dekoracyjne buty niepotrzebnie stylistycznie obciążą sylwetkę.


Po drugie: komfort i wygoda


Wybierając buty ślubne bez wątpienia należy zwrócić uwagę na to, czy są wystarczająco wygodne. Kompletując strój warto zawsze pamiętać, że spędzi się w nim cały dzień i prawdopodobnie jeszcze całą noc bawiąc się na własnym weselu, a przecież tańce do białego rana wymagają niezwykle wygodnego i najlepiej sprawdzonego obuwia.

Wysokość obcasa dostosuj do swych możliwości ? jeśli zazwyczaj nie chodzisz w szpilkach ? wybierz nasze niższe propozycje na poziomie od 5cm do 8cm . Buty na obcasie zawsze wysmuklą sylwetkę. Jeśli jesteś zdecydowana na wyższy obcas spróbuj znaleźć taki fason, który postawiono na platformie ? zasadniczo zniweluje ona wysokość obcasa oraz sprawi, że but będzie znacznie stabilniejszy.

Bez wątpienia obuwie ślubne trzeba testować ? chodź w nim zatem po domu tak często jak to możliwe. Twoje stopy dostosują się do wysokości, oraz Ty nabierzesz pewności do  nowego ułożenia całego swojego ciała a cholewka dopasuje się do stopy. Po kilku dniach treningu buty takie nie obetrą cię i nie sprawią, że po dwóch godzinach stania i tańczenia będziesz marzyła, żeby je jak najszybciej ściągnąć. Co więcej, kupując buty ślubne zawsze weź pod uwagę iż po całym intensywne spędzonym dniu każda, nawet najszczuplejsza stopa, troszkę puchnie. Jeśli zatem kupiłaś zbyt bardzo dopasowane obuwie, to możesz mieć problem z dotrwaniem w nim do końca wieczoru.
 
Życzymy udanych zakupów na www.visione.pl i zapraszamy do wyboru butów ślubnych na https://visione.pl/pol_m_Obuwie-slubne-187.html.
Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel