Perfekcyjny wygląd czy wygoda – jak wybrać buty na wesele?

2019-02-19
W przygotowaniach weselnych uczestniczy nie tylko para młoda, ale wszyscy biesiadnicy. Szczególnie przedstawicielki płci pięknej dokładają wszelkich starań, aby ich wygląd tego dnia był po prostu olśniewający. Największą uwagę, zaraz po wyborze idealnej kreacji, skupiają buty na wesele. Mają bowiem przed sobą nie lada wyzwanie, albowiem oprócz efektownego wyglądu, muszą zapewnić wygodę i stabilność.

Wygląd, a może wygoda? Oto jest pytanie...


W tych rozważaniach często przejawia się pytanie, czy lepiej postawić na unikatowy wygląd kosztem wygody, czy odwrotnie, na pierwszym miejscu ulokować komfort tańczenia, spychając kwestie estetyczne na dalszy plan. Tak naprawdę wiele zależy od naszych indywidualnych preferencji. Wysokie szpilki, choć niezwykle kobiece, atrakcyjne i optycznie wydłużające nogi mogą okazać się niewygodne. Zwłaszcza, jeśli na co dzień nie jesteśmy ich zagorzałymi użytkowniczkami. Czy to oznacza weselną klęskę? Oczywiście, że nie! Wystarczy bowiem spojrzeć na asortyment producentów, aby szybko odnaleźć dla siebie model idealny, który idealnie wkomponuje się w uroczysty wystrój tego dnia. Współcześnie bowiem, nie trzeba wybierać między wyglądem, a wygodą, gdyż szeroka oferta producentów pozwoli skutecznie pogodzić obie te kwestie.
BUTY SIMONE BEŻOWE SKÓRA WZ.3059 K203

Buty na obcasie – must have zabawy weselnej


Na wesele w płaskim obuwiu? Wiele pań nie wyobraża sobie takiego scenariusza. Dlatego w kręgu poszukiwań znajdują się wyłącznie modele na obcasie. Nie trudno się temu dziwić, takie obuwie nie dość, że ładnie wygląda, podkreśla zgrabne nogi i wyszczupla to dodatkowo jest dostępne w niezliczonej feerii wzorów i kolorów, którym trudno się oprzeć. Idealnym wyborem są zatem lakierowane szpilki, o wysokości obcasa odpowiadającemu osobistym preferencjom. Panie, które nie czują się zbyt stabilnie w butach na szpilce, mogą wybrać model na słupku. Oferta marki Kotyl i w tym zakresie nie powinna nas rozczarować. Beżowe czółenka z naturalnej skóry uprzyjemnią harce na parkiecie, bez obaw o utratę równowagi.

BUTY KOTYL BEŻ SKÓRA WZ.7081

Nowy trend – baleriny


Coraz częściej spotykanym uzupełnieniem weselnych kreacji są stylowe baleriny. Doskonałe dla pań, które nie są pasjonatkami obuwia na obcasie, gdyż w komponowaniu stylizacji stawiają na prostotę i praktyczność. Z myślą o nich zaprojektowano buty Szydłowski, pośród których na szczególne uznanie zasługują pudrowe baleriny. Stylowe balerinki nie tylko uzupełnią weselną kreację, ale również świetnie sprawdzą się w roli obuwia na co dzień.

BUTY SZYDŁOWSKI BALERINY PUDER WZ.1353 K330
pixel