Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-12-18

FRENCH BREAKFAST, czyli jak zrobić niesamowite wrażenie

Zarówno kreacja na co dzień, jak i ta na wielkie wyjścia potrzebuje odpowiedniego dopieszczenia. Taką „kropką nad i” są oczywiście dodatki i makijaż. Wśród tych pierwszych szczególne miejsce zajmują buty. My i nasi klienci wiemy o tym od lat i każdą stylizację dopełniamy najpiękniejszymi z produktów z naszego sklepu Visione.pl. Dbamy o zadowolenie i o trendy, i oczywiście o najpiękniejsze kreacje. To widać na każdym kroku odważnie i elegancko przemierzanym w naszych butach.

Uważamy, że piękne buty to niemalże dzieło sztuki, któremu należy się odpowiednie uwielbienie. Dlatego właśnie nie dziwi nas, że to one stają się wyjątkowymi bohaterami sesji zdjęciowych. W Visione.pl cieszymy się, że nasza marka jest angażowana w tak wyjątkową współpracę z branżą fotograficzną oraz modową, której efekty niemalże zadziwiają. My podziwiamy efekty pracy, a nasze buty cieszą oczy i modelki, i fotografa.

Efekty sesji FRENCH BREAKFAST przygotowanej dla Glasses Project to prezentacja kreacji inspirowanych francuską elegancją. Zwiewne tkaniny, doskonałej jakości materiały i świetne połączenia kolorów i faktur. Charakteru całości dodają piękne szpilki od Baldowski:Stylizacja Loretty Tomdio i Kasi Skoczylas oparta została na zachwycającej sukience marki LANVIN oraz okularach JIMMY CHOO i Polaroid. W przestrzeni wielkiego miasta zakochani (modelka - Martyna Klich COMO MODEL MANAGEMENT oraz model Daniel Pietrek) dają się ponieść urokowi chwili. Te momenty doskonale uwieczniła fotografka Małgorzata Rakowska Photography.


sesja z Visione wrocław

visione sesja


Czym zachwyca FRENCH BREAKFAST? Przede wszystkim ulotnością chwili i stylem niemalże glamour. To niewątpliwie najbardziej kobiece z możliwych ujęć. Złote buty doskonale podkreślają kreację, ale stanowią również punkt wyjścia do rozmowy o tym, jak ubrać się i na randkę, i na wielki bal. Spośród wielu kolorów każda pani znajdzie dokładnie taką parę, która uczyni i sukienkę, i tę noc, i ten FRENCH BREAKFAST po prostu spełnieniem marzeń.
pixel