Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Reklamacje/ Wymiany/ ZwrotyReklamacje

Każdy towar kupiony w naszym sklepie objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta , Zawsze może zostać wymieniony, jeśli ma wady fabryczne lub został uszkodzony mechanicznie w trakcie przesyłki. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru z opisem przyczyn reklamacji.
Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru lub serii ), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Pobierz formularz reklamacji

Wymiana na inny rozmiar

Każdy klient sklepu ma możliwość w przypadku nietrafienia z rozmiarem, wymiany zakupionego wcześniej towaru na inny rozmiar lub inny produkt.

Warunkiem wymiany jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie (towar musi być czysty, nieużywany, nieuszkodzony, pozbawiony zapachu np. perfum, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, z metkami).

Koszt wysyłki nowego towaru ponosi kupujący. Kwotę tą należy dołączyć do odsyłanej do nas paczki lub przelać na nasz rachunek bankowy.

Pobierz formularz wymiany

Odstąpienie od umowy

Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni licząc od daty dostarczenia towaru do Klienta, termin 14dniowy jest zgodny z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru.
Warunkiem jest odesłanie towaru.Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru kupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14dni, licząc od daty odebrania przesyłki.
Nie odbieramy zwrotów przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.
Zgodnie z ostatnimi dyrektywami Unii Europejskiej - Koszt zwrotu towaru do sklepu ponosi klient i jest on bezzwrotny.
Przelew zwrotny na konto jest wykonywany w ciągu maksymalnie 14 dni. Uprzejmie prosimy o odsyłanie do Nas butów z paragonem.

Pobierz formularz zwrotów

Adres zwrotny:

"VISIONE " Warżała Urszula
Turystyczna 10 B
57-550 Stronie Śląskie

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel