Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2019-01-21

Romantyczne wesele z uroczymi dodatkami w roli głównej

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga zakochanych, którzy od teraz krocząc razem przez trudy i znoje dnia codziennego, będą musieli wytrwale stawiać im czoła. Nic zatem dziwnego, że przygotowania do tej uroczystości wymagają wiele zaangażowania. Branża ślubna co sezon przedstawia nowe trendy, które dotyczą nie tylko wystroju wnętrz czy kreacji, ale również dodatków, które w imponujący sposób mają za zadanie podkreślić nastrojowość tego dnia. Nie byłoby możliwe uważne śledzenie tych zmian, gdyby nie urokliwe, pełne wdzięku i magicznej charyzmy fotografie ślubne, będące inspiracją i skarbnicą pomysłów dla wielu zakochanych. Najnowsza sesja fotograficzna dla Przewodnika Młodej Pary z pewnością będzie subtelną, delikatną i pobudzającą kopalnią pomysłów na zorganizowanie ślubu w bajecznym wydaniu!

Przekonaj się o sile dodatków!

Ślubna stylizacja, której motywem przewodnim było serce, przeplatającym się zarówno w efektownej, koronkowej sukni, biżuterii, jak i dodatkach na tle imponującej scenerii hotelowego apartamentu kreuje iście pałacową atmosferę w stylu glamour.

buty ślubne ecru

Efektowny czarny fortepian, grający pierwszoplanową rolę na wielu fotografiach, udekorowany piórami, koralikami, nastrojowym światła i kłębiącym się nad ziemią dymem, stał się inspiracją do stworzenia fenomenalnej relacji, u której źródła znalazły się dodatki. Piękno urzekającej w swej prostocie i elegancji sukni uzupełniły z całą pewnością buty ślubne. Wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej, utrzymane w klasycznej, ponadczasowej kolorystyce bieli i ecru. Wygodne, stabilne, a do tego pozwalające na szerokie możliwości zastosowania – w rozmaitych ślubnych konwencjach!


buty na ślub
buty ślubne

Wyjątkowo i stylowo

Przewodnik Pary Młodej to owoc współpracy marki www.visione.pl z najlepszymi polskimi fotografami i ekspertami specjalizującymi się w branży ślubnej. Sesja, będąca zwieńczeniem tego spotkania jest inspirującą skarbnicą pomysłów dla wielu narzeczonych, którzy stając w obliczu wyzwania, jakim bez wątpienia jest ślub, poszukują jedynie najciekawszych propozycji. A wiadomym jest, że ten wyjątkowy dzień wymaga równie wyjątkowych dodatków...

ślubne buty

buty na ślub
BUTY VISCONI ECRU SKÓRA WZ.7250
pixel