Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-02-05

W karnawałowym rytmie nocy

Energetyczne rytmy porywają do tańca, poprawiają humor i sprawiają, że czujemy się doskonale. Idealnym okresem na tańce i zabawy jest oczywiście początek roku. Tu w kalendarzu króluje Sylwester, karnawał, bale i studniówki. W dużym skrócie to doskonałe okazje, by sięgnąć po wystrzałowe kreacje, ciekawe i przykuwające uwagę dodatki oraz kolory, faktury i materiały, które nadadzą nam wyjątkowego charakteru.

Bohaterem karnawałowej sesji fotograficznej jest oczywiście granat i błysk. One w połączeniu sprawiają, że nie tylko wyglądamy doskonale, ale również czujemy się świetne. A to podstawa najlepszej zabawy. Z połączenia najlepszych marek takich jak sklep www.visione.pl & szpilki Baldowski & Rakowska & Skoczylas stworzyliśmy kreacje, obok których nie da się przejść obojętnie. Odważne połączenia, kobiece sukienki i wysokie stylowe szpilki z elementami błyszczącymi sprawiają, że modelka wygląda wyjątkowo, a całość przykuwa uwagę elegancją, stylem oraz odkryciem tego, co w karnawałowym szale jest najważniejsze. Do całości brakuje doskonałej muzyki, wyśmienitego jedzenia i towarzystwa oraz bardzo długiej nocy.


Obuwie idealne do tańca

Po raz kolejny wyjątkowe buty Baldowski stały się bohaterem sesji fotograficznej. Karnawałowa kreacja została podkreślona przez stylizację Kasi Skoczylas. W obiektywie Małgorzaty Rakowskiej modelka wygląda wyjątkowo ponętnie, a połączenie granatu oraz błyszczących elementów w najmodniejszych kreacjach sprawiają, że kobiety prezentują się doskonale, a zabawa, taniec i dobry humor doprawione wystrzałową kreacją są idealnym przepisem na karnawał. Doskonała muzyka, świetne miejsca i oczywiście towarzystwo to przepis na karnawałową zabawę. Zarówno wielkie bale, jak i domówki wymagają oprawy, a najważniejszą z nich jest oczywiście kreacja, wieczorowy makijaż i dodatki. W taki właśnie sposób kobiety przyciągają uwagę i sprawiają, że każda szalona noc pozostaje niezapomniana. Warto pamiętać, że karnawał jest zapowiedzią niezwykłego roku. Warto w niego wejść ze stylem.


karnawałowe obuwie baldowskiszpilki karnawałowe baldowski

Polecane

Szpilki BALDOWSKI Wąż 359 Skóra wz.2160

Szpilki BALDOWSKI Wąż 359 Skóra wz.2160

299,00 zł brutto/1paraCena regularna 599,00 zł brutto/1para
pixel