Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-03-12

Wyjątkowe chwile w eleganckim stylu

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu i dlatego właśnie tak starannie młodzi przygotowują się do tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Warto zwrócić uwagę, że zmieniają się również trendy, a podążanie za nimi staje się bardzo ciekawą przygodą.

Popularne sesje ślubne to również prezentacja mody, wystroju wnętrz oraz rozplanowania dodatków w taki sposób, by pokazać klasę, elegancję i podkreślić wyjątkowy charakter święta zakochanych. Poza tym zdjęcia są doskonałą pamiątką, która pozwala po latach wrócić do najlepszych wspomnień. A jej bohaterami są Młodzi, ich relacja oraz niesamowite kreacje, które sprawiają, że ślub staje się wyjątkowym niemal bajkowym przeżyciem.


Czerwone buty Visconi na ślub                      Panna młoda w czerwonych butach Visconi


Nowoczesna sesja ślubna, która stała się tłem dla stworzenia Przewodnika Pary Młodej, to prezentacja eleganckich trendów, które łączą elementy klasyczne z nowatorskim podejściem do stylizacji. Ciekawym elementem uzupełniającym piękną białą suknię stają się dodatki. Warto wyjść poza klasykę i podkreślić charakter kreacji na przykład czerwienią lub tak modnym złotem. Sesja fotograficzna do Przewodnika Pary Młodej wykorzystała najnowsze trendy, a właśnie detale sprawiają, że całość wygląda nieprzeciętnie. Czerwone lub złote buty www.visione.pl doskonale podkreślają niecodzienny charakter kreacji Panny Młodej, a poza tym warto zwrócić uwagę, że ta sama kolorystyka pojawia się w dodatkach zaproponowanych Panu Młodemu oraz w dekoracjach sali. Dzięki temu otrzymujemy spójny i elegancki charakter.

Czerwone buty ślubne                   Złote buty ślubne

Przewodnik Pary Młodej to kolejny element współpracy marki www.visione.pl z czołowymi polskimi fotografami w Polsce w celu tworzenia ciekawych stylizacji. Z tego spotkania powstała ciekawa propozycja na nowoczesny ślub. Idealnym wykończeniem każdej kreacji stają się buty z dedykowanych kolekcji, które można kupić w sklepie we Wrocławiu. To jeden z trzech profesjonalnych salonów obuwia ślubnego w Polsce. Wybierając ciekawe dodatki w www.visione.pl, można bawić się konwencją, tworzyć nowe trendy i wyróżniać się spośród innych. Ten wyjątkowy dzień to idealna okazja, by poczuć się jak w swojej bajce.


Para młoda podczas pierwszego tańcapixel